Wesela

Wiemy jak ważnym dniem dla pary młodych jest oprawa ślubu oraz wesele czyli ukoronowanie miłości i początek nowej, wspólnej drogi życia. Nasz wykwalifikowany zespół, wspomagany przez doskonałe zaplecze w postaci przestronnych sal sprawi, że w dzień imprezy weselnej otrzymacie wszystko czego potrzeba, by zorganizować szampańską zabawę. Niemniej istotnym czynnikiem sukcesu Waszego Wesela jest jedzenie. Nasz zespół doświadczonych kucharzy spełni życzenia nawet najbardziej wybrednych podniebień. Jesteśmy specjalistami, dlatego zawsze szczegółowo omawiamy menu weselne, aby zapewnić naszym gościom najwyższy standard i dostosować się do ich potrzeb.

Do dyspozycji Młodej Pary i jej gości oddajemy przestronną salę:

Sala o powierzchni 400 m2 idealna na przyjęcia weselne do 300 osób. Sala utrzymana została w ciepłej kolorystyce złota, kremu oraz brązu, co sprawia, że jest ona bardzo elegancka i zarazem przytulna.

Kliknij i sprawdź ofertę weselną na 2019 rok! Kliknij i sprawdź ofertę weselną na 2020 rok!

Informacja telefoniczna

511-190-996
Sprawdź wolne terminy
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.