Sale konferencyjne, szkoleniowe

Komfortowe sale konferencyjne do wynajęcia

Szukasz idealnego miejsca do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkania biznesowego? W Hotelu Trzy Róże znajdziesz komfortowo wyposażone sale konferencyjne, które stworzyliśmy na potrzeby biznesu. Mając do dyspozycji odpowiednio przygotowane sale szkoleniowe oraz wykwalifikowaną kadrę Hotelu Trzy Róże, możesz liczyć na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania.

Posiadamy 3 różnej wielkości sale z pełnym zapleczem multimedialnym, które pomieszczą do 400 osób. Wszystkie są odpowiednio umeblowane oraz wyposażone w sprzęt audiowizualny. Zadbamy o odpowiedni układ stołów i krzeseł, aby w pełni dostosować je do Twoich potrzeb. W eleganckich i przytulnych wnętrzach naszej restauracji wszyscy uczestnicy mogą również liczyć na pyszny obiad. Zapewniamy także przekąski i napoje podczas przerw, co zwiększy pozytywny odbiór całości konferencji przez uczestników.

Sale szkoleniowe na miarę potrzeb

Po dniu wypełnionym szkoleniami, goście przybywający z daleka mogą wypocząć w przytulnych pokojach hotelowych, z których roztacza się piękny widok na ogród z altanami oraz malownicze, zielone tereny. W hotelu znajduje się również siłownia, sucha sauna, pokój do gry w bilard oraz bar koktajlowy. Oferujemy szybki i niezawodny Internet, dzięki któremu praca i rozrywka będą jeszcze łatwiejsze.

Hotel Trzy Róże znajduje się zaledwie 9 kilometrów od centrum miasta, przy głównej trasie S19 w kierunku Kraśnika, z dogodnym dojazdem z Rzeszowa , Warszawy, Łodzi czy Białegostoku.

 

Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje lub sympozja możesz zorganizować w jednej z 3 sal:

Balowa

sala o powierzchni 400m2 przeznaczona na szkolenia dla 200 uczestników, wyposażona w kompleksowe zaplecze techniczne

Konferencyjna

sala o powierzchni 100m2 przeznaczona na szkolenia dla 50 uczestników, wyposażona w kompleksowe zaplecze techniczne

Meeting Room

sala o powierzchni 50m2 przeznaczona na szkolenia dla 15 uczestników, wyposażona w kompleksowe zaplecze techniczne

Równanie jest proste

Sale konferencyjne
Wyposażenie
Pokoje hotelowe
Catering
Lokalizacja
SUKCES
Chcesz zorganizować szkolenie, konferencję lub spotkanie biznesowe?
Informacja telefoniczna 511-190-996
Oferta dla biznesu
charset="UTF-8">