Sala weselna

Piękny dom weselny w Lublinie

Wiemy, jak ważna dla Młodej Pary jest odpowiednia oprawa ślubu oraz wesela. Te wyjątkowe chwile, będące ukoronowaniem miłości oraz początkiem nowej drogi życia, powinny pozostawić niezapomniane, piękne wspomnienia. W naszym domu weselnym w Lublinie zatroszczymy się o idealną oprawę Waszego święta.

Nasi doświadczeni specjaliści doradzą Wam odpowiednie rozwiązania, dzięki którym ten szczególny dzień zyska niepowtarzalną i zachwycającą oprawę. Możecie liczyć na profesjonalną obsługę oraz życzliwość ze strony naszego personelu, który zapewni szampańską zabawę i świetną atmosferę podczas całego przyjęcia.

Perfekcyjna organizacja wesel

Przestronna, stylowo urządzona sala weselna oraz elegancko nakryte stoły, na których znajdziecie również kompozycje kwiatowe i piękne dodatki, zachwycą Waszych Gości. Menu oraz salę przygotujemy zgodnie z Waszym życzeniem, aby przyjęcie weselne było dokładnie takie, jak wymarzyliście. Organizacja wesel w Lublinie to nasza specjalność.

Wyśmienita i pełna smaku kuchnia to nasz ogromny atut. Serwowane przez naszego Szefa Kuchni dania przygotowywane są na bazie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów, co gwarantuje ich świeżość i doskonały smak. Menu weselne może zostać indywidualnie skomponowane i uwzględniać również propozycje dań wegetariańskich oraz wegańskich.

Do dyspozycji Młodej Pary i jej gości oddajemy przestronną salę:

Sala o powierzchni 400 m2 idealna na przyjęcia weselne do 300 osób. Sala utrzymana została w ciepłej kolorystyce złota, kremu oraz brązu, co sprawia, że jest ona bardzo elegancka i zarazem przytulna.
charset="UTF-8">