Lokal na chrzciny, przyjęcia okolicznościowe

Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe

Każdy z nas pragnie spędzać wyjątkowe chwile w towarzystwie najbliższych osób. Niezależnie od tego, czy są to członkowie rodziny czy przyjaciele, najlepsze chwile warto celebrować z nimi w wyjątkowym miejscu, aby tworzyć piękne, niezapomniane wspomnienia. To dlatego z niezwykłą starannością podchodzimy do kwestii organizacji każdego wydarzenia. Mamy bowiem świadomość, że współtworzymy najważniejsze chwile w Waszym życiu.

Aby sprostać wymaganiom zarówno kameralnego spotkania w gronie najbliższych, jak i dużej imprezy okolicznościowej, oddajemy Wam do dyspozycji trzy elegancko urządzone i przestronne sale, które będą idealne na przyjęcie weselne, chrzciny czy rodzinne spotkanie w gronie najbliższych. Nasz doświadczony personel zagwarantuje Wam przyjazną atmosferę, która sprawi, że czas u nas spędzony pozostawi niezapomniane, pozytywne wrażenia.

Wyjątkowy lokal na chrzciny

Hotel Trzy Róże to także doskonały lokal na chrzciny w Lublinie. Piękne wnętrza, stylowe dekoracje oraz pyszne jedzenie to tylko niektóre z wielu zalet naszej restauracji. Skomponujemy na Wasze życzenie odpowiednie menu dla dzieci. Możecie również zamówić u nas tort, a nawet fontannę czekolady. Małym gościom zapewniamy również zabawy z animatorem oraz dmuchany zamek w ogrodzie, dzięki czemu czas upłynie im na świetnej zabawie.

Jeśli szukacie odpowiedniego lokalu na chrzciny w Lublinie – Hotel Trzy Róże to świetny wybór. Doskonała lokalizacja, wyśmienita kuchnia oraz życzliwa obsługa sprawią, że spędzicie u nas niezapomniane chwile. Eleganckie, przytulne wnętrza oraz rodzinna atmosfera, a także specjały naszej kuchni to atuty, z których słyniemy.

Oddajemy Wam do dyspozycji trzy przestronne sale:

Balowa

Balowa sala o powierzchni 400 m2 idealna na wymarzone przyjęcie weselne.

Restauracyjna

Sala o powierzchni 200 m2.
Sala restauracyjna odpowiednie miejsce na rodzinne spotkanie w gronie najbliższych.

Kameralna

Przytulna, kameralna sala o powierzchni 50m2 przeznaczona na przyjęcia okolicznościowe.
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.